ديداردوستانه فوتبال

بين تيمهاي وکلا و هنرمندان بزرگداشت استاد کاتوزيان

ديداردوستانه فوتبال بين تيمهاي وکلا و هنرمندان بزرگداشت استادکاتوزيان جمعه 7 آذر ساعت 14 دراستاديوم کشوري برگزار گرديد.

مسابقات فوتسال كشوری سال ٨٧

تهران قهرمان اين دوره از مسابقات

اطلاعیه ورزشی

ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز

بدینوسیله از تمامی وکلاء و کارآموزان که تمایل به فعالیت وتمرین در رشته پینگ پنگ ورزشی را دارند دعوت می گردد.

AFC درخواست ایران را نپذیرفت/ رأی به سود عراق صادر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیسیون ورزش کانون وکلای دادگستری مرکز به نقل از خبرگزاری فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست ایران برای بازگشت به جام ملت‌های آسیا را نپذیرفت. امیدهای تیم ملی برای ادامه حضور در جام ملت‌های آسیا با تایید دوپینگ عبدالزهرا از سوی فیفا زنده شده بود که در نهایت AFC درخواست ایران را نپذیرفت. جلساتی که امروز در کمیته انضباطی AFC برگزار شد در نهایت منجر به سود ایران نشد و با وجودی که ایران مستندات تازه ای را امروز روی میز کنفدراسیون فوتبال آسیا گذاشت اما مسئولان آسیایی این مستندات را کافی ندانستند. مهدی محمد نبی اعلام کرد که رای به ضرر ایران اعلام شده است.

کفاشیان: از عملکرد کادر فنی تیم ملی رضایت داریم/بازیکنان تلاششان را کردند

به گزارش خبرگزاری فارس، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، گفت: بعد از چند مسابقه در آخرین دیدار با وجود همه تلاش ملی‌پوشان تیم ملی، حذف شد اما این موضوع چیزی از ارزش‌های ملی‌پوشان کم نمی‌کند و آنها زحمت خودشان را کشیدند و دیدید که تیم جوان و یک دستی داشتند و من از عملکرد ملی‌پوشان راضی هستم و نمی‌توان بدشانسی را به حساب بازیکنان گذاشت.

وی درباره فعالیت کی‌روش در آینده تیم ملی هم ادامه داد: به هرحال ایشان برنامه 4 ساله‌ای دارد و ما باید همه جوانب را در نظر بگیریم، البته از عملکرد کی‌روش در تیم ملی راضی بودیم اما باید نظر هیأت رئیسه فوتبال و کمیته توسعه فنی را هم جویا شویم تا ببینیم می‌توانیم با کی‌روش ادامه دهیم یا نه و اگر قرار بر تعویض مربی است، باید جایگزین بهتری برای سرمربی پیدا کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان درباره دیدار امروز تیم ملی مقابل عراق، افزود: به نظرم در این بازی ملی‌پوشان مسلط بازی کردند اما با تصمیم داور یک بازیکن اخراج شد و متاسفانه در ضربات پنالتی هم حذف شدیم اما باید تلاش بیشتری می‌کردیم چون خطر حذف در این مرحله وجود داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که کی‌روش با تیم ملی در ادامه همکاری خواهد کرد یا نه، گفت: اختیار این موضوع با فدراسیون فوتبال است و فدراسیون می‌تواند در این باره تصمیم‌گیری کند چرا که ما در آینده مسابقات مقدماتی جام جهانی را در پیش داریم.

وی افزود: با این شرایط بعید می‌دانم که سرمربی تیم ملی را اینگونه را تغییر دهیم چرا که این کار حرفه‌ای نیست اما باید ببینیم که در صورت تغییر چه کسی جایگزین خواهد شد. ولی باید اجازه دهیم ابتدا کادر فنی تیم ملی به کشور برگردد و نظرات کارشناسی آنها را هم بشنویم و کارشناسان هم در این باره نظراتشان را بدهند تا ارزیابی خوبی صورت بگیرد.

کفاشیان در مورد اینکه انتقادات زیادی به نحوه بازی تیم ملی در این رقابت‌ها شده و اینکه فوتبال ایرانی را از تیم ملی شاهد نبودیم، اظهار داشت: در هر صورت کادر فنی بازی‌ها را می‌دید و قطعا طبق نظر کادر فنی کارها انجام می‌شد اما چیزی که مشخص است این است که 50 درصد تیم ملی تغییر کرد و این برای آینده فوتبال مهم است. اما اشکالات فنی بازیکنان باید در باشگاه‌ها و تیم ملی رفع شود و البته باید بازی‌های تدارکاتی بیشتری هم مدنظر قرار بگیرد.

وی درباره شکایت ایران از داور استرالیایی دیدار مقابل عراق هم خاطرنشان کرد: با اعتراض نمی‌توان کاری را انجام داد البته می‌توان اعتراض کرد اما تغییری در نتیجه حاصل نمی‌شود و قطعا کنفدراسیون فوتبال آسیا و مسئولانش عملکرد داور بازی را مورد بررسی قرار خواهند داد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات و تنش‌هایی که میان رئیس فدراسیون فوتبال با یکی از خبرنگاران اعزامی به استرالیا، رخ داده، گفت: کی‌روش حساسیت زیادی دارد تا از حقوق ورزشکارانش دفاع کند و قطعا مسائلی که مربوط به این موضوع باشد را نمی‌پسندد و ما هم نمی‌پسندیم. چرا که همه ورزشکاران تیم ملی سربازگونه برای کشورمان جنگیدند و باید به آنها احترام گذاشت در حال حاضر هم باید به تیم ملی فکر کنیم چرا که تیم ملی نماینده همه فوتبالیست‌هاست و باید از آن حمایت شود.

وی درباره برخورد ناپسند عده‌ای از افراد با یکی از خبرنگاران در استرالیا، خاطرنشان کرد: من در جریان ریز مسائل نیستم و باید زمانی که کی‌روش به ایران آمد از او بپرسید اصل داستان چه بوده است.

کفاشیان درباره زمین بازی و همچنین اعتراض‌هایی که به شرایط تیم ملی در کانبرا نظیر هتل محل اقامت و همسایگی با عراقی ها وجود دارد، اظهار داشت: اعتراض‌های لازم انجام شده و مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ هم داده‌اند اما در نهایت تصمیمات را کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌گیرد، همانطور که به تعدادی از داورها اعتراض‌هایی بود و در نهایت AFC باید تصمیم‌گیرنده باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص بازگشت زود هنگامش از استرالیا تصریح کرد: به هرحال در تهران کارهایی داشتم که باید انجام می‌شد در استرالیا هم همه چیز برای تیم ملی فراهم بود و بعد از بازی اول دیگر لازم نبود آنجا باشم.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا با حذف تیم ملی از جام ملت‌های آسیا او هم از سمتش استعفا می‌دهد یا نه، بیان کرد: تا زمانی که مجمع فدراسیون فوتبال بخواهد کار می‌کنم و استعفا نمی‌دهم و شک نکنید که استعفا بده نیستم.

وی درباره امضای تفاهم نامه فوتبال ایران و ژاپن هم خاطرنشان کرد: لیگ ژاپن موسوم به جی‌لیگ از قوی‌ترین لیگ‌هاست و ما برای اینکه بتوانیم خودمان را بالا بکشیم، قصد داریم از تجارب لیگ فوتبال ژاپن استفاده کنیم.

کفاشیان در مورد سرباز فراری بودن یکی دو تن از بازیکنان تیم ملی، گفت: به هرحال این تشخیص مراجع بالاتر است که آنها در تیم ملی بازی کنند.لفظ سرباز فراری برای بازیکنان تیم ملی خوب نیست چون آنها زحمت خودشان را برای تیم ملی کشیدند.

کفاشیان افزود: کی روش حتما با تیم ملی به تهران بازخواهد گشت.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص وضعیت مهرداد پولادی و اینکه این بازیکن به ایران می‌آید یا نه، تصریح کرد: او پس از اینکه تعهدش به باشگاه قطری تمام شد، حتما به تهران می‌آید تا مثل همه به سربازی برود.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931103000828#sthash.fZYvmv7Y.dpuf

آلویسی: ویلیامز از کی‌روش کینه به دل گرفته بود

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم و دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال استرالیا به شدت داور مسابقه ایران و عراق را زیر سؤال بردند.

به گزارش وبسایت نود ، تیم ملی کشورمان امروز (جمعه) در حالی در مرحله یک‌ چهارم نهایی شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در ضربات پنالتی مغلوب عراق و از گردونه رقابت‌ها حذف شد که از دقیقه ۴۳ در پی اخراج بحث برانگیز مهرداد پولادی ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد. این بازی در وقت‌های قانونی و اضافه  ۳ بر ۳ به پایان رسید و شاگردان کارلوس کی‌روش در ضربات پنالتی با نتیجه ۷ بر ۶ شکست را پذیرفتند.

مارک بوسنیچ که به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورت» استرالیا مشغول به فعالیت است در آنالیز بازی امروز (جمعه) ایران و عراق در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا با انتقاد از داوری ویلیامز گفت: پولادی به خاطر هیچ، کارت زرد گرفت و اخراج او واقعاً کاری مضحکانه بود. داوران سرشناس در چنین صحنه‌هایی به سمت بازیکن خاطی می‌روند و به دادن یک اخطار اکتفا می‌کنند و در صورت تکرار او را از بازی اخراج می‌کنند.

جان آلویسی، مهاجم پیشین تیم ملی استرالیا هم در تأیید حرف‌های سنگربان سابق این تیم گفت: اخراج پولادی یک حق‌خوری بزرگ در مرحله یک‌چهارم نهایی بود. ویلیامز بازی را کُشت. در اِی‌لیگ استرالیا هم دیده شده که اگر از ویلیامز تمجید کنند او علیه شما سوت نمی‌زند ولی چون کی‌روش پس از بازی با بحرین از ویلیامز انتقاد کرده بود از ایران و به خصوص کی‌روش کینه به دل گرفته بود.

قوچان‌نژاد: به تیم ملی، کی‌روش و ایران افتخار می‌کنیم

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که به تیم ملی، کارلوس کی‌روش و ایران افتخار می‌کند.

به گزارش وبسایت نود ، رضا قوچان‌نژاد که سومین گل تیم ملی فوتبال کشورمان را مقابل عراق به ثمر رساند تا بازی مساوی و کار دو تیم به ضربات پنالتی کشیده شود، بعد از بازی با خبرنگاران گفت‌وگو نکرد اما وی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام در خصوص حذف ایران از جام ملت‌های آسیا واکنش نشان داده است.

قوچان‌نژاد در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایسنتاگرام نوشت: «واقعاً شرمنده هستیم. خدا می‌داند که حق شما و ما امروز بیشتر از این بود اما باز هم خدا را شکر. خیلی دوست داشتیم این جام را ببریم، برای شما؛ شما عزیزان که آنقدر از ما حمایت کردید؛ تا لحظه آخر. به شما افتخار می‌کنیم، خیلی دوستون داریم. افتخار می‌کنیم به تیم ملی‌مان، به آقای کی‌روش، به ایران.»

قرارداد خواهرخواندگی لیگ ژاپن و ایران برای تبادلات بیشتر است/ همواره رقابت نزدیکی داشتیم

به گزارش خبرگزاری فارس، متسورو مورای پس از عقد قرارداد خواهرخواندگی با لیگ برتر فوتبال ایران گفت: به علی کفاشیان، مهدی تاج و اصحاب رسانه خسته نباشید می‌گویم و از حضور آنها در این مراسم خوشحال هستم. در ابتدای صحبت‌هایم باید بگویم فوتبال ایران و ژاپن دو قطب بزرگ آسیا هستند که همواره رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند. وی افزود: ایران سه بار و ژاپن 4 بار به مقام قهرمانی آسیا رسیده‌اند. هر دو کشور به جام جهانی راه یافتند که در این بین ژاپن 5 دوره و ایران در 4 دوره درجام جهانی حاضر شده است. طی سالیان گذشته تیم‌های ملی دو کشور 15 بار به مصاف یکدیگر رفتند که سهم ایران 6برد و سهم ژاپن 5 پیروزی و 4 دیدار هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. سال 2007 در فینال لیگ قهرمانان آسیا سپاهان و اوراوا ردز ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند که من در اصفهان حاضر شدم. هر دو کشور دو هدف را دنبال می‌کنند که آن هم قهرمانی در آسیا و کسب موفقیت در دیدارهای جهانی است. رئیس سازمان لیگ ژاپن در ادامه تصریح کرد: قراردادی که امروز بین دو کشور بسته شده برای همکاری بیشتر جهت پیشبرد و رشد فوتبال ایران و ژاپن است. لیگ برتر ایران جزو لیگ‌های برتر آسیا است و همانطور که می‌دانید در آخرین آمار جهانی ایران در بین تمامی کشورهای آسیا در رده‌بندی فیفا رتبه بالاتری داشته است. متسورو مورای درباره حق پخش تلویزیونی در لیگ ژاپن گفت: درآمد سالانه جی لیگ 125 میلیون دلار است که 50 میلیون دلار آن ببرای حق پخش، 45 میلیون دلار برای حق اسپانسر و 30 میلیون دلار هم از سایر منابع تامین می شود. وی درباره عقد قرارداد با ایران گفت: با کشور‌های سنگاپور، میانمار، کامبوج، تایلند و اندونزی قرارداد امضا کرده‌ایم و در غرب آسیا هم با ایران به عنوان اولین کشور قرارداد بستیم. وی در پایان گفت: به صورت کلی باید اعلام کنم با عقد این قرارداد در حوزه‌های مختلف تبادل اطلاعات خواهیم کرد. در حوزه مدیریت بازاریابی تبلیغات برای باشگاه ها و اردوهای تیم‌های پایه همکاری گسترده‌تری خواهیم داشت. امیدوارم در لیگ قهرمانان آینده یک تیم ایرانی را در فینال ببینم که به همین واسطه بتوانم بار دیگر به کشور شما بازگردم.

زیر مجموعه ها

زیر مجموعه ها

  • گزارش کوهنوردی جمعه ۱۰ بهمن ۹۳+تصاویر

    بنام خالق کوههای برافراشته     جمعه دهم بهمن ماه نود و سه برنامه دیگری از برنامه های کمیته کوهنوردی کانون وکلای مرکز با موفقیت اجرا شد. برنامه تعیین شده صعود به ایستگاه پنجم توچال بود. ساعت پنج و چهل و پنج دقیقه صبح جمعه پس از حضور تمام اعضای شرکت کننده : (آقایان کاکای افشار، دکتر مالکی، قاسم زاده، آصف زاده، محمدی، کاظمی، بهلولی و خانمها قاسم زاده، نجفی، نوروزی، نظری و خلوتی)، از پارکینگ توچال حرکت کردیم. هوا در آن روز عجیب ولی دل انگیز بود. گاهی ابری و مه آلود، گاهی آفتابی. گاهی باران، ...