آلویسی: ویلیامز از کی‌روش کینه به دل گرفته بود

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم و دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتبال استرالیا به شدت داور مسابقه ایران و عراق را زیر سؤال بردند.

به گزارش وبسایت نود ، تیم ملی کشورمان امروز (جمعه) در حالی در مرحله یک‌ چهارم نهایی شانزدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در ضربات پنالتی مغلوب عراق و از گردونه رقابت‌ها حذف شد که از دقیقه ۴۳ در پی اخراج بحث برانگیز مهرداد پولادی ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد. این بازی در وقت‌های قانونی و اضافه  ۳ بر ۳ به پایان رسید و شاگردان کارلوس کی‌روش در ضربات پنالتی با نتیجه ۷ بر ۶ شکست را پذیرفتند.

مارک بوسنیچ که به عنوان کارشناس شبکه تلویزیونی «فاکس اسپورت» استرالیا مشغول به فعالیت است در آنالیز بازی امروز (جمعه) ایران و عراق در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا با انتقاد از داوری ویلیامز گفت: پولادی به خاطر هیچ، کارت زرد گرفت و اخراج او واقعاً کاری مضحکانه بود. داوران سرشناس در چنین صحنه‌هایی به سمت بازیکن خاطی می‌روند و به دادن یک اخطار اکتفا می‌کنند و در صورت تکرار او را از بازی اخراج می‌کنند.

جان آلویسی، مهاجم پیشین تیم ملی استرالیا هم در تأیید حرف‌های سنگربان سابق این تیم گفت: اخراج پولادی یک حق‌خوری بزرگ در مرحله یک‌چهارم نهایی بود. ویلیامز بازی را کُشت. در اِی‌لیگ استرالیا هم دیده شده که اگر از ویلیامز تمجید کنند او علیه شما سوت نمی‌زند ولی چون کی‌روش پس از بازی با بحرین از ویلیامز انتقاد کرده بود از ایران و به خصوص کی‌روش کینه به دل گرفته بود.