گزارش کوهنوردی جمعه ۱۰ بهمن ۹۳

برنامه تعیین شده صعود به ایستگاه پنجم توچال بود.

ادامه

مسابقات فوتسال كشوری سال ٨٧

تهران قهرمان اين دوره از مسابقات

اطلاعیه ورزشی

ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز

بدینوسیله از تمامی وکلاء و کارآموزان که تمایل به فعالیت وتمرین در رشته پینگ پنگ ورزشی را دارند دعوت می گردد.

کمیته فوتبال

کمیته فوتبال کمیته ایست صنفی و تخصصی که بعنوان متولی امردرحوزه فوتبال وکلا تاسيس گردیده است.

ورزش روزانه

داشتن جامعه صنفی پویا و توانا با افرادی سالم و شاداب ,ایجاد انگیزه در افراد برای داشتن یک زندگی فعال در رده‌های مختلف سنی با ورزش روزانه

کمیته کوهنوردی

پناه بردن به طبیعت ، به منظور دوری جستن از انواع آلودگی های موجود در شهرها ، به بدن تحرک می بخشد و روحیه هر انسانی را قوی و بانشاط می سازد .

مشارکت ورزشی

هر چند ارتباط بین ورزش همگانی و ورزش قهرمانی تا حدودی نامشخص است اما بیشتر ورزشکاران نخبه ریشه در ورزش همگانی دارند.

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 867

مهدی علی:مقابل ایران عالی بودیم اما باختیم/با شایستگی به نیمه نهایی صعود کردیم

به گزارش خبرگزاری فارس مهدی علی اظهار داشت: دیروز گفتم بازی سختی را در پیش داریم. بازی عالی مقابل ایران انجام دادیم اما در پایان بازنده شدیم. امروز قبل از رویارویی با ژاپن، به بازیکنانم گفتم لازم نیست همیشه خیلی خوب بازی کنیم که برنده شویم. گاهی اوقات لازم است  با جان و دل و سرعت بالا بازی کرد. واقعا امروز خیلی سخت کار کردیم که برنده شویم.

وی ادامه داد: بازیکنان احساس خستگی می‌‌کردند و بازی را هم در دست داشتیم. مجبور شدیم چند تغییر انجام دهیم. چون ژاپنی‌ها در کنارها خوب کار می‌کردند و تلاش داشتند که میانه میدان را کنترل کنند.

او همچنین عنوان کرد: فوتبال گاهی اوقات روی خوشی به شما نشان نمی‌دهد. در بازی با ایران حق ما نبود که بازنده شویم. اما امروز برنده شدیم و با شایستگی به نیمه نهایی صعود کردیم.

در پیکار امروز شاگردان مهدی علی در وقت قانونی و اضافه برابر سامورایی‌های آبی یک بر یک مساوی کردند اما در ضربات پنالتی 5 بر 4 برنده شده و به بازی با استرالیا در نیمه نهایی راه‌یافتند.

  • نعمت احمدی : نماینده مجلس باید دید فرانگر و کلان‌نگر داشته باشد

    یک وکیل دادگستری بر این موضوع که یک نماینده باید ضمن اشراف به موضوعات، دید فرانگر و کلان‌نگر داشته باشد، تاکید کرد. به گزارش وکیل نیوز و به نقل از ایسنا نعمت احمدی ، اظهار کرد: متاسفانه ما مجلسی که متشکل از غیرنمایندگان مجلس باشد و انباشتی از متخصصان باشد را نداریم. این مهم نیست که 100 نماینده حقوقدان داشته باشیم بلکه مهم این است که کمیته‌های تخصصی در کنار کمیسیون‌های مجلس داشته باشیم و آن‌ها را فعال کنیم. وی یادآور شد: اگر بخواهیم مجلس کارآمد و فعالی داشته باشیم، باید ساختار اداری مجل...

سایت ندارید؟

پکیج مخصوص وکلا را آماده کرده ایم و شما در عرض چند ساعت صاحب یک وبسایت حرفه ای می کنیم

کلیک کنید